Práce vo výškach

A Servis Lipka - vaša istota vo výškach

Prečo si vybrať nás pre prácu vo výškach?

Bezpečné riešenia pre čistotu a údržbu vašich budov

Umývanie okien vo výškach

Čisté okná sú vizitkou každej budovy. Náš tím skúsených horolezcov vám zabezpečí dokonalý výsledok aj na tých najvyšších poschodiach.

Čistenie fasád

Smog, prach a ďalšie nečistoty zanášajú fasádu a zhoršujú celkový vzhľad budovy. Naše špeciálne techniky a postupy obnovia pôvodný lesk vašej fasády.

Skúsený tím

Náš tím tvoria certifikovaní horolezci s dlhoročnou praxou vo výškových prácach.

Bezpečnosť na prvom mieste

Dodržiavame najprísnejšie bezpečnostné štandardy, aby sme ochránili nielen našich pracovníkov, ale aj váš majetok.

Flexibilita a rýchlosť

Prispôsobíme sa vašim potrebám a požiadavkám. Pracujeme rýchlo a efektívne, aby sme minimalizovali narušenie vášho prevádzky.

Pôsobnosť v celej SR

Pôsobíme na celom území Slovenska a sme pripravení vycestovať kamkoľvek.

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku

Váš spoľahlivý partner pre výškové práce.

Nezáväzná

Výškové práce a umývanie okien

Služba výškové práce je úzko spätá s umývaním okien. Často dostávame požiadavky na umývanie okien na administratívnych budovách, vysokých obytných domoch a výkladoch vo výškach. Mnohé z týchto objektov nie je možné očistiť pomocou teleskopických tyčí (dosah až 9 metrov), preto využívame horolezeckú a speleologickú techniku.

Výškové čistenie fasád a konštrukcií
Táto technika je nevyhnutná aj pri čistení fasád vo výškach alebo pri čistení železných a kovových konštrukcií. A Servis Lipka zabezpečuje výškové práce s použitím horolezeckej a speleologickej techniky, alebo hydraulických plošín.

Efektívne a bezpečné riešenia
Pri výbere vhodnej techniky berieme do úvahy špecifickú dostupnosť a náročnosť terénu, výšku a okolie budovy. Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby boli čo najefektívnejšie a najvýhodnejšie pre obe strany.

Odborný tím horolezcov
Na tieto práce máme špeciálne školený tím horolezcov, certifikovaných podľa vyhlášky 147/2013 Z. z. Ich odborné zaškolenie a dlhoročná prax zaručujú maximálny výkon pri zachovaní najvyššej úrovne bezpečnosti.

Čistenie fasád pre dlhodobú čistotu
Každodenné usadzovanie prachu, smogu a iných nečistôt spôsobuje, že aj nové budovy môžu rýchlo vyzerať zanedbane. Naše služby čistenia fasád pomáhajú udržať budovy čisté a esteticky príjemné.

A Servis Lipka poskytuje služby odstránenia graffitov po celom území SR.

Viac informácií nájdete na našom blogu.