Natieranie fasády

Oživte vzhľad vašej budovy

Naše služby natierania fasád

Riešenia pre obnovu a ochranu vášho domu

Skúsenosti a odbornosť

Máme dlhoročné skúsenosti s odstraňovaním grafitov a čistením fasád, preto vieme, ako najlepšie pripraviť povrch pre nový náter.

Kvalitné materiály

Používame výhradne kvalitné fasádne farby od renomovanej nemeckej firmy Weber, ktoré zaručujú dlhodobú odolnosť a farebnú stálosť.

Presná zhoda odtieňov

Vďaka širokej palete farieb dokážeme namiešať odtieň, ktorý sa bude takmer dokonale zhodovať s pôvodnou farbou vašej fasády.

Komplexný servis

Okrem natierania zabezpečíme aj dôkladné vyčistenie fasády vysokotlakovou tryskou a aplikáciu antigraffiti náteru pre ešte lepšiu ochranu.

Dôraz na detail

Dbáme na každý detail, aby bol výsledok dokonalý a vy ste boli s našou prácou maximálne spokojní.

Celoslovenská pôsobnosť

Služby poskytujeme po celom Slovensku, vrátane Bratislavy, Trnavy, Nitry,...

Služby natierania fasády zahŕňajú

Očistenie, vysušenie a penetrácia fasády.

Dve vrstvy kvalitnej fasádnej farby Weber pre dokonalý vzhľad a dlhodobú ochranu.

Na želanie aplikujeme ochranný náter, ktorý uľahčí budúce odstraňovanie grafitov.

Zverte natieranie fasády odborníkom

Kontaktujte nás ešte dnes a získajte nezáväznú cenovú ponuku.

Natieranie fasád

Po mnohých skúsenostiach s odstraňovaním graffiti a čistením fasád vieme, že zákazníci často požadujú riešenia pre neošetrené povrchy. Keď graffiti preniknú hlboko do štruktúry fasády, ich odstránenie nemusí byť stopercentné. V takýchto prípadoch ponúkame natieranie fasád, ktoré zjednotí povrch a zakryje tmavé škvrny.

Riešením je natieranie fasády
Používame kvalitné fasádne farby Weber, ktoré aplikujeme v dvoch vrstvách po dôkladnom vyčistení povrchu. Týmto spôsobom zabezpečíme až 90% zhodu s pôvodnou farbou fasády. Po uschnutí farby môžeme naniesť antigraffitový náter pre dlhodobú ochranu.

Dôraz na kvalitu a detaily
Natieranie fasád vyžaduje presnosť a trpezlivosť. Dbáme na to, aby povrch bol úplne suchý pred aplikáciou ďalších vrstiev, čím predchádzame vzniku škvŕn a odlupovaniu. Vzhľadom na počasie môžu byť niektoré práce predĺžené, no výsledok bude vždy na vysokej úrovni.

Kvalitné natieranie fasád po celom Slovensku
A SERVIS LIPKA ponúka profesionálne služby v Bratislave, Trnave, Nitre, Prievidzi, Trenčíne, Žiline, Martine, Ružomberku, Banskej Bystrici, Zvolene, Košiciach, Prešove a Poprade. Zabezpečujeme kvalitné natieranie aj vo výškach, čím zabezpečíme čistý a jednotný vzhľad každej budovy.

Viac informácií nájdete na našom blogu.